Obraz autorstwa Freepik

Niszczenie małżeństwa i rodziny w USA

Stany Zjednoczone zalegalizowały tzw. małżeństwa jednopłciowe. Ta decyzja obrazuje głęboki kryzys cywilizacji Zachodu podkreślają eksperci.

Kilka dni temu amerykański prezydent Joe Biden podpisał ustawę zrównującą związek osób tej samej płci z małżeństwem. Jego decyzja wywołuje szereg kontrowersji.

To nie jest kwestia uwzględnienia tutaj praw czy potrzeb mniejszości, tylko jest to zaplanowany jeden z etapów zniszczenia rodziny i małżeństwa – zwraca uwagę Halszka Bielecka, obrońca życia.

To – jak dodaje – dopiero początek realizacji postulatów LGBT, które będą narastać.

Dobrze już widać na przykładzie takich krajów jak np. Kanada, że po zalegalizowaniu związków [osób tej samej płci-red] następują postulaty dotyczące adopcji dzieci, po adopcji dzieci postuluje się obniżenie wieku dozwolonych kontaktów seksualnych dla dzieci. Podnosi się na arenie publicznej tematy dostępu do pornografii, zaczyna się mówić o tolerancji wobec pedofili – alarmuje Halszka Bielecka.

To, co obserwujemy za oceanem, to nic innego jak głęboki kryzys cywilizacji Zachodu.

 Dwa tysiące lat tradycji chrześcijańskiej zdaje się być wyrzucone do kosza, bo to jest zerwanie z fundamentem. Z tym, na czym opiera się cywilizacja Zachodu – zauważa dr Jakub Koper, socjolog.

Te niepokojące zjawiska za sprawą bardzo silnego lobby LGBT docierają także do Polski.

Polska musi stać na straży rodziny, pilnować jej, dbać o nią w każdym możliwym aspekcie. Nie możemy pozwolić na to, by „rodziną” nazywać osoby tej samej płci; które będą tworzyć związek, jaki będzie zrównywany z rodziną. On po prostu nie spełnia funkcji prokreacyjnej. To jest pierwsza i podstawowa zasada, która za tym stoi – podkreśla dr Jakub Koper.

Bardzo ważnym elementem ochrony fundamentalnych wartości jest monitoring treści przekazywanych dzieciom i młodzieży.

Przede wszystkim musimy chronić dzieci. Pilnować, aby lobby LGBT, organizacje związane z promowaniem homoseksualizmu, nie wchodziły do szkół, nie prowadziły zajęć w szkołach dla dzieci. Trzeba zatrzymać takie akcje, jak np. tęczowy piątek – wskazuje Halszka Bielecka.

Warto także zwrócić szczególną uwagę na aktywność najmłodszych w sieci. Tam również może czyhać na nich wiele niebezpieczeństw.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl