fot. pixabay

Wiatr osłabnie, ale dalej będzie dziś padać

W ciągu dnia i w nocy będzie dziś pochmurno z przejaśnieniami. Będzie padał deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Osłabnie wiatr, chociaż nad morzem może osiągać prędkość do 70 km/h – powiedział Kamil Walczak, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Dzisiaj zachmurzenie duże z przejaśnieniami na zachodzie kraju. W całym kraju przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Na północnym wschodzie i w rejonach podgórskich opady śniegu. W Karpatach spadnie do 7 cm śniegu.

Temperatura maksymalna od 4 stopni Celsjusza na północnym wschodzie, do 9 stopni na południowym zachodzie kraju. Wiatr umiarkowany w porywach do 60 km/h, nad morzem do 70 km/h.

W nocy zachmurzenie duże, na północy przejaśnienia. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem, a na krańcach północno-wschodnich, na Suwalszczyźnie, przelotne opady śniegu.

Temperatura minimalna wyniesie minus 2 stopnie Celsjusza na północnym wschodzie do 5 stopni na południowym zachodzie i południu. Wiatr umiarkowany w porywach do 50 km/h.

Od środy cieplej. W Suwałkach 5 stopni Celsjusza, a na południowym zachodzie 16 stopni.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl