fot. Tomasz Strąg

We Wrocławiu odbędzie się dzisiaj regionalna konwencja PiS

We Wrocławiu odbędzie się dziś regionalna konwencja Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Hasło przewodnie konwencji to „Polska Sercem Europy”. Będziemy pokazywać, że chcemy silnej i normalnej Polski w Unii Europejskiej – mówił europoseł Ryszard Czarnecki.

– Będzie mowa o Polsce w Europie. To już trzecia konwencja z rzędu, po małopolsko-świętokrzyskiej i górnośląskiej. Teraz czas na dolnośląsko-opolską, bo to jest również okręg, gdzie mamy dwa województwa. Będziemy pokazywać, że chcemy silnej i normalnej Polski w UE, a także będziemy sprzeciwiać się różnym dziwactwom, czyli nienormalnościom, które są nam w tej chwili wciskane przez totalną opozycję oraz przez samorządy, gdzie rządzi totalna opozycja – powiedział Ryszard Czarnecki.

Kandydatów ugrupowania z okręgu dolnośląsko-opolskiego zaprezentowano wczoraj podczas konferencji prasowej we Wrocławiu.

Listę otwiera minister edukacji Anna Zalewska, a za nią znaleźli się: minister w KPRM Beata Kempa oraz europoseł Sławomir Kłosowski. Politycy PiS od początku marca objeżdżają kraj przed wyborami do PE.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl