Dobiegła końca III edycja warsztatów w WSKSiM

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zakończyły się wakacyjne warsztaty dziennikarskie.

 

Trzecia już edycja warsztatów dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przebiegała pod hasłem „Nowe widnokręgi: dziennikarstwo, polityka, kultura i nowoczesność”.

 

O szczegółach mówi Dr Dorota Żuchowska – dziekan Wydziału Nauk o Kulturze Społecznej i Medialnej.

 

„W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej zakończyły się trzydniowe warsztaty dziennikarskie, które odbywały się już po raz czwarty w siedzibie toruńskiej uczelni. Zgromadziły one ponad 250 osób nie tylko z Polski ale także z różnych krajów Europy. Przybyli oni do Torunia, aby poznawać tajniki dziennikarstwa, by mile spędzić czas nie tylko podczas zajęć, warsztatów i wykładów ale także na Eucharystii, na wspólnej modlitwie. Młodzież zwiedzała Radio Maryja i Tv Trwam.  Czas spędziła także na zwiedzaniu pięknego miasta jakim jest Toruń. Można powiedzieć, że były to udane warsztaty. W tegorocznych spotkaniach uczestniczyła młodzież nie tylko ta, która po raz pierwszy przyjechała  na warsztaty do Torunia, ale również ta, która była na poprzedniej edycji warsztatów” – powiedziała Dorota Żuchowska.

 

Wypowiedź Doroty Żuchowskiej


Pobierz Pobierz

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl