Warsztaty dla kapłanów w WSKSiM

Pod patronatem Radia Maryja i Telewizji Trwam w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zorganizowane zostały warsztaty dla kapłanów.  Zainaugurowane dziś warsztaty będą obejmowały tematy z dziedziny politologii, kultury, mediów i nowoczesności.

W rytm akademickiego życia na stałe wpisały się już letnie, zimowe, a także wyjazdowe warsztaty dla młodzieży.

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu w przyszłym tygodniu rozpocznie 12. rok swojej działalności. Od października uczelnia proponuje na kierunkach dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz politologia nowoczesny system nauczania przez internet.

Taki tryb nauki to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy do uczelni. Zjazdy będą odbywały się tylko raz w miesiącu – w oparciu o nowoczesny system nauczania wspomagany platformą e-learningową – informuje założyciel WSKSiM dr. Tadeusz Rydzyk CSsR.

Wprowadzamy studia zaoczne, w których będzie – z jednej strony oszczędność czasu, bo będzie mniej dojazdów (tylko jeden zjazd miesięcznie) i – z drugiej strony – będą one automatycznie dużo tańsze. Dlaczego? Dlatego, że wykorzystujemy internet. Prawo w tej chwili na to pozwala. Reszta wykładów, poza zjazdami, będzie przez internet. Właściwie każdy kto ma mało czasu i jest po maturze, będzie mógł zdobywać wiedzę i dyplom u bardzo wartościowych mistrzów. Zaczynamy od pierwszego roku.  

STUDIA NIESTACJONARNE ONLINE [ZOBACZ]

Studia niestacjonarne w WSKSiM to m.in.: aż 60 proc. zajęć przez internet, możliwość indywidualnych konsultacji z nauczycielami akademickimi, niższe koszty płacenia, jak również – w siedzibie uczelni – zajęcia praktyczne oraz sesja egzaminacyjna.

Termin składania podań do 15 października 2013 r.

Bliższe informacje o trwającej rekrutacji w WSKSiM na lata 2013/2014 znajdą Państwo na stronie www.wsksim.edu.pl

RIRM

drukuj