fot. twitter.com/pisorgpl

Warszawa: trwa wyjazdowe posiedzenie klubu PiS

Trwa wyjazdowe posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości. Politycy partii rządzącej przygotowują się do kampanii przed jesiennymi wyborami samorządowymi.

Prawo i Sprawiedliwość nie zwalnia tempa. Po sukcesie w wyborach do Parlamentu Europejskiego, partia szykuje się już do walki o Sejm i Senat. Tematami wyjazdowego posiedzenia są nadchodząca kampania wyborcza oraz zaplanowana na początek lipca konwencja programowa. Przedstawione zostaną też decyzje dotyczące sztabu wyborczego oraz harmonogramu jego prac. Poruszony ma także zostać temat ostatnich zmian w rządzie.

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska zaznacza, że politycy PiS mają wiele do zaoferowania. Jak mówi, partia szykuje się do ciężkiej pracy.

– My przyszliśmy tutaj 4 lata temu nie po to, żeby osiąść na laurach, tylko właśnie po to, żeby pracować. Odpowiedzialny polityk kampanię wyborczą w jakimś sensie prowadzi cały czas pracując, po prostu pracując. My, jako partia rządząca, reformujemy nasz kraj i taką pracę też obiecujemy w nowej kadencji. Będą kolejne propozycje, reformy. O tym będziemy dzisiaj rozmawiać, będziemy naszym wyborcom prezentować w kampanii – wskazuje Małgorzata Gosiewska.    

Wczoraj wybrany został szef sztabu wyborczego, którym będzie były szef MSWiA europoseł Joachim Brudziński. Z kolei była wicepremier Beata Szydło, również europoseł, będzie pełnić funkcję szefa rady sztabu.

Zuzanna Dąbrowska/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl