Warszawa: P. Jaki spotka się z mieszkańcami Mokotowa

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki kontynuuje akcję #100imyPodBlokiem. Wiceminister sprawiedliwości odwiedzi dziś Mokotów. W czwartek spotka się z mieszkańcami Pragi Północ, a w piątek Żoliborza.

Akcję #100imyPodBlokiem kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy zainaugurował w ostatni poniedziałek-wizytą na Bielanach. Poprzez tę inicjatywę Patryk Jaki chce poznać problemy mieszkańców stołecznych osiedli.

Patryk Jaki chce odwiedzić dziś blokowiska i osiedla na Mokotowie. O godz. 17 dotrze na Służew, o 17.40 na Stegny, o 18.20 spotka się z mieszkańcami Sadyby. Na godzinę 19.10 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami Sielc. O 20 wiceminister sprawiedliwości będzie na Starym Mokotowie, z kolei o godz. 20.50 odwiedzi Wierzbno.

Podobne spotkanie odbędzie się również w dzielnicy Praga Północ. Tu Patryk Jaki ma pojawić się w czwartek. Z kolei w piątek kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy spotka się z mieszkańcami Żoliborza.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl