Pokutny Marsz Różańcowy

W Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Warszawie sprawowana była Msza Święta za Ojczyznę. Następnie wyruszył Pokutny Marsz Różańcowy.

Anna Kołakowska, członek krucjaty różańcowej za Ojczyznę, powiedziała że krucjata różańcowa za Ojczyznę w obecnej sytuacji w Polsce jest konieczna.

– Inspiracją do krucjaty różańcowej była taka sama krucjata na Węgrzech, czy Austrii. Codziennie modlimy się dziesiątką różańca w intencji Polski wiernej Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Ślubów Jasnogórskich Narodu. Wierzymy w to, że trudną sytuację polityczną i moralną w Polsce można pokonać tylko dzięki Panu Bogu i Matce Przenajświętszej. Polskę wielokrotnie ratowała pomoc z nieba, dlatego wierzymy, że uratuje także i tym razem – powiedziała Anna Kołakowska.   

Msze Święte w ramach krucjaty różańcowej w intencji Ojczyzny są odprawiane w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w każdą drugą niedzielę miesiąca już od ponad 1,5 roku. Matka Boża Łaskawa jest główną patronką miasta Warszawa.

RIRM

MARSZ POKUTNY

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl