fot. pixabay.com

Warszawa: Kolejne awarie wodociągowe; problemy z wodą mają mieszkańcy w czterech dzielnicach

W czwartek doszło do kolejnych awarii wodociągowych. Problemy z wodą mają mieszkańcy w czterech dzielnicach – poinformowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie.

Jak podało MPWiK, do awarii doszło na Pradze-Północ w rejonie ul. Kijowskiej. Wyłączenie dotyczy budynków przy ul. Kijowskiej 11 oraz ul. Ząbkowskiej 42 i 52.

Problemy z wodą mają też mieszkańcy budynków przy ul. Grójeckiej 70, 70B, 72 i 76 na Ochocie oraz ul. Bardowskiego na Targówku.

Wcześniej MPWiK informowało, że przerwano dostawy wody w rejonie ulicy Powstańców Śląskich na Bemowie, a bez wody są dwa 6-piętrowe budynki, osiem budynków 4-piętrowych i 2 domy jednorodzinne. Na miejsce podstawiono beczkowóz, który ustawiony jest przy ul. Pirenejskiej 12.

Zgłoszenia o awariach można kierować mailowo na adres: dok@mpwik.com.pl, za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem https://www.mpwik.com.pl/view/zglos-awarie-lub-reklamacje oraz telefonicznie na nr infolinii 22 445 50 00 (poniedziałek-piątek 7:00 – 15:00) lub przez całą dobę pod bezpłatny numer 994.

PAP

drukuj