fot. youtube.com

Warmińsko-mazurskie: w poniedziałek utrudnienia na przejściu granicznym w Bezledach

W poniedziałek na ok. półtorej godziny wstrzymana zostanie odprawa na polsko-rosyjskim przejściu w Bezledach – zapowiedziała warmińsko-mazurska Straż Graniczna. Odprawy na pozostałych przejściach z obwodem kaliningradzkim odbywać się będą normalnie.

Jak poinformowała Straż Graniczna, odprawa osób i pojazdów na drogowym przejściu granicznym Bezledy – Bagrationowsk będzie czasowo wstrzymana w poniedziałek w godz. 11.00-12.30, w związku z naprawą instalacji elektrycznej po stronie rosyjskiej.

Straż Graniczna zwróciła się do podróżnych o uwzględnienie tej informacji przy planowaniu tras przejazdu i wyborze przejścia granicznego. Na pozostałych przejściach na granicy z obwodem kaliningradzkim odprawy będą odbywać się normalnie.

„Podróżujący mogą skorzystać np. z międzynarodowego przejścia w Grzechotkach, które jest najbliżej od Bezled, albo przejścia w Gołdapi, gdzie ruch jest zawsze najmniejszy” – powiedziała rzeczniczka warmińsko-mazurskiego oddziału SG kpt. Mirosława Aleksandrowicz.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl