W życzeniach z okazji Dnia Kobiet premier M. Morawiecki zachęca do badań profilaktycznych

Chciałbym podziękować wam za to, że jesteście, nie zapominajcie o sobie, dbajcie o siebie; korzystajcie z badań profilaktycznych takich jak cytologia i mammografia, niech troska o innych zaczyna się od troski o siebie – powiedział w spocie skierowanym do kobiet premier Mateusz Morawiecki.

,,Drogie panie, w tym wyjątkowym dniu chciałbym podziękować przede wszystkim za to, że jesteście. Wasza wiedza, kreatywność, aspiracje, siła woli, ale przede wszystkim spokój i miłość, które na co dzień pokazujecie, są inspirujące. Nie zapominajcie jednak o sobie, dbajcie o siebie, czasem tak niewiele wystarczy, abyśmy mogli dłużej wspólnie cieszyć się szczęściem dnia codziennego” – powiedział premier Mateusz Morawiecki w spocie opublikowanym z tej okazji na Twitterze Kancelarii Premiera.

,,Korzystajcie z badań profilaktycznych takich jak cytologia i mammografia. Niech troska o innych zaczyna się od troski o siebie” – mówił premier.

,,Jeden dzień w roku to stanowczo za mało, aby okazać, jak ważną rolę pełnicie w życiu każdej społeczności. Chcę jednak złożyć wam życzenia najwyższego uznania i szacunku, a także wyrazić wdzięczność za wszystko, co jest waszym udziałem. Niech każdy dzień będzie pełen radości, serdeczności i miłości” – podkreślił Morawiecki.

PAP/RIRM

drukuj