W weekend politycy PiS odwiedzą dziewięć województw

W weekend politycy PiS będą kontynuować swoje spotkania z mieszkańcami Polski; odwiedzą łącznie dziewięć województw – wynika z informacji na stronie internetowej ugrupowania. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski odwiedzi Gdynię, a wicepremier Piotr Gliński – Starachowice.

Stanisław Karczewski spotka się z mieszkańcami Gdyni w sobotę o godz. 11.00 w Domu Rzemiosła.

Poseł Marek Zagórski w sobotę odwiedzi Płock (woj. mazowieckie), gdzie o godz. 12.00 będzie miał spotkanie z mieszkańcami w Centrum Edukacji Grupa Orlen.

Wiceszef komisji śledczej ds. Amber Gold Jarosław Krajewski będzie przebywał w województwie świętokrzyskim, gdzie w sobotę o godz. 13.00 spotka się z mieszkańcami Rakowa.

W sobotę posłanka Anita Czerwińska będzie przebywać w województwie podkarpackim; o godz. 13.00 spotka się z mieszkańcami Pysznicy, o godz. 15.00 z mieszkańcami Zaleszan, a o godz. 18.00 z mieszkańcami Gorzyc.

Posłanka Joanna Lichocka w sobotę odwiedzi województwo lubelskie, gdzie o godz. 13.00 spotka się z mieszkańcami Połosek, a o godz. 16.00 odwiedzi Białą Podlaską. Województwo lubelskie odwiedzi w sobotę także wiceminister kultury Jarosław Sellin, który o godz. 13.00 będzie w Abramowie, a o godz. 16.00 miejscowość Łęczna.

Europoseł Ryszard Czarnecki w sobotę będzie przebywał w Wielkopolsce – o godz. 13.30 odwiedzi Jarocin, a o godz. 16.00 Turek. W niedzielę w Wielkopolsce aktywny będzie poseł Wojciech Zubowski, który o godz. 15.00 spotka się z mieszkańcami Kościana, a o godz. 18.00 będzie przebywał w Gostyniu.

Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński odwiedzi w sobotę Starachowice w woj. świętokrzyskim, gdzie o godz. 14.30 spotka się z mieszkańcami w Muzeum Przyrody i Techniki. O godz. 17.00 Gliński uda się do Skarżysko-Kamiennej.

Europoseł Zbigniew Kuźmiuk w sobotę odwiedzi województwo podlaskie, gdzie o godz. 15.00 spotka się z mieszkańcami Siemiatycz, a o godz. 17.30 z mieszkańcami Bielska Podlaskiego.

Szefa Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacka Sasina w sobotę będzie można spotkać w województwie opolskim, gdzie o godz. 15.00 ma zaplanowane spotkanie z mieszkańcami Otmuchowa, a o godz. 18.00 z mieszkańcami miejscowości Praszka.

W weekend aktywny będzie też minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który w sobotę o godz. 15.30 spotka się z mieszkańcami Wolbromia (woj. małopolskie). W niedzielę w Małopolsce będzie przebywał poseł Arkadiusz Mularczyk: o godz. 15.00 odwiedzi Kalwarię Zebrzydowską, a o godz. 17.00 Trzebinię.

Spotkania to część – zapowiedzianego przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy – objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.

 

PAP/RIRM

drukuj