fot. pixabay.com

W Warszawie wstrzymano dostawę ciepła do kilkunastu budynków na Mokotowie

W rejonie ul. Narbutta na Mokotowie wstrzymano dostawę ciepła do kilkunastu budynków – poinformowała w piątek wieczorem spółka Veolia Energia Warszawa. Przywrócenie dostaw planowane jest dzisiaj o godz. 15.00.

Jak poinformowała w komunikacie Veolia Energia Warszawa, przerwa w dostawie ciepła nastąpiła o godz. 21.00 w rejonie ulicy Narbutta. Wyłączeniem objęte zostały budynki przy: Narbutta 49/51, 53 i Narbutta 53 oficyna, Kwiatowa 27 i 23, Ligocka 2, Króżańska 20, Al. Niepodległości 130 i 128, Madalińskiego 48 i 50/52.

Spółka poinformowała, że przywrócenie dostaw ciepła planowane jest dziś o godz. 15.00.

Trwa również przerwa w dostawach ciepła przy ul. Bałuckiego 21, 23 i 27, Dąbrowskiego 17a, Odolańskiej 18a i 20 oraz przy ul. Wiśniowej 6/10. Dostawy mają zostać przywrócone dziś rano.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl