fot. PAP/Łukasz Gągulski

W Polsce wyzdrowiało blisko 7 tys. osób zakażonych koronawirusem

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w piątek, że dotychczas wyzdrowiało 6918 pacjentów, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem. W czwartek dane mówiły o 6696 osobach, które wyzdrowiały, w środę o 6410, we wtorek o 6131, a w poniedziałek o 5816.

Resort podał w porannym zestawieniu, że z powodu koronawirusa hospitalizowanych jest 2579 osób. MZ poinformowało też, że 18 tys. 363 osoby objęte są nadzorem sanitarno-epidemiologicznym, a kwarantanną – 95 tys. 68 osób.

Badania laboratoryjne potwierdziły dziś zakażenie koronawirusem u dalszych 235 osób, w tym u 204 osób z woj. śląskiego – podało Ministerstwo Zdrowia. Łącznie zanotowano dotąd 17 tys. 850 przypadków. Resort podał też, że zmarło kolejnych 10 osób, w sumie są 893 zgony.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl