W piątek ponowny pogrzeb ś.p. Anny Walentynowicz

Po raz kolejny w Gdańsku odbędzie się ceremonia pogrzebowa ś.p. Anny Walentynowicz. Msza pogrzebowa rozpocznie się o godz. 12.00 w Kościele Najświętszego Serca Jezusowego.

Jutro ciało śp. Anny Walentynowicz zostanie odebrane przez rodzinę z Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu i przewiezione bezpośrednio do Gdańska gdzie odbędzie się pogrzeb.

 – Msza św. za śp. Annę Walentynowicz odbędzie się w jej parafii w kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku. O godzinie 13.30 będzie wystawiona trumna z ciałem w kaplicy na cmentarzu Srebrzysko, a o godzinie 14.00 będzie wyprowadzenie ciała Anny Walentynowicz w ostatnią drogę.– powiedział Janusz Walentynowicz, syn śp. Anny Walentynowicz.

 

RIRM

 

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl