fot. twitter.com/AndrzejDuda2020

W niedzielnych wyborach zdecydujemy, jakiej Polski chcemy – przekonuje sztab prezydenta A. Dudy

Sztab prezydenta Andrzeja Dudy przekonuje, że w niedzielnych wyborach zdecydujemy, jakiej Polski chcemy. Czy będzie to Polska dumna, solidarna i pozbawiona kompleksów, czy taka, która nie działa w imieniu obywatela.

Wybór między dwiema wizjami Polski pokazuje także zaprezentowany spot telewizyjny wieńczący kampanię.

https://twitter.com/AndrzejDuda2020/status/1280464004385832962

To jest podsumowanie tego, za czym lub przeciwko czemu będziemy głosować – powiedział zastępca rzecznika PiS-u Radosław Fogiel na konferencji prasowej.

– Czy chcemy Polski dumnej, odważnej, solidarnej, suwerennej i pozbawionej kompleksów, która może mieć partnerskie stosunki z sąsiadami i z globalnymi mocarstwami? Czy chcemy Polski, w której na nic nie ma pieniędzy, która musi się prosić, która jest zwijana, która likwiduje najbardziej potrzebne dla Polaków kwestie nie tylko wielkie, ale również takie za rogiem, która likwiduje poczty, komisariaty policji, która po prostu nie działa w imieniu obywatela. Jakiej Polski chcemy – to jest to pytanie, na które sobie musimy wszyscy odpowiedzieć i zagłosować za taką Polską, jakiej byśmy sobie życzyli  – zaznaczył Radosław Fogiel.

Rzecznik sztabu prezydenta Adam Bielan zapowiedział, że Andrzej Duda ma zaplanowane serie spotkań i wystąpień publicznych do północy w piątek. Dziś starający się o reelekcję prezydent będzie w Zastawie, Białej Podlaskiej i Łukowie.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl