W Kancelarii Premiera trwa piknik rodzinny

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w Warszawie jest dziś otwarta dla wszystkich dzieci i ich rodzin. W jej ogrodach odbywa się rodzinny piknik. W tym roku przebiega pod hasłem „Dzieci rządzą”.  

Na dzieci czeka wiele atrakcji m.in. malowanie twarzy, dmuchany plac zabaw, fotobudki, symulator jazdy motorowerem a nawet labirynt saperski.

Zaplanowano także koncerty i konkursy z nagrodami. Wśród atrakcji znalazła się też degustacja kuchni molekularnej oraz polskich specjałów. Będzie można również zwiedzić budynek kancelarii.

O godz. 10.30 bramę do KPRM-u osobiście otworzyła premier Beata Szydło.

Szefowa polskiego rządu w spocie skierowanym do maluchów z okazji Dnia Dziecka zachęcała najmłodszych, by przybyli do ogrodów kancelarii.

– Zapraszam Was do Ogrodów Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na spotkanie, które rozpocznie się o godz. 10.30 i będzie trwało do 16.30. Tutaj będziemy się spotykać i rozmawiać. Zapraszam Was na wspaniałą zabawę – powiedziała premier Beata Szydło.   

W organizacje pikniku włączyły się również ministerstwa – nie zabraknie więc szefów resortów i ich rodzin.

Warto dodać, że wstęp na rodzinny piknik w ogrodach KPRM-u jest wolny, a więc przyjść może każdy.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl