Unijne absurdy

W Lublinie wybrano trzy największe absurdy Unii Europejskiej. Konkurs organizowany jest cyklicznie, a tegoroczną edycję ogłoszono z okazji 10. rocznicy przystąpienia Polski do UE.

Wieloletnim organizatorem konkursu jest poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Mirosław Piotrowski, który ogłasza edycje na opis, czy też udokumentowanie wydarzenia lub wypowiedzi zasługujących na miano największego absurdu w UE.

Ogłoszenie przez Komisję Europejską przetargu na projekt naukowy, którego celem jest zbadanie wszelkich aspektów wykorzystania owadów jako potencjalnego źródła żywności; ślimak to ryba śródlądowa, a marchewka to owoc – to tylko niektóre z unijnych absurdów finansowanych z kieszeni unijnych podatników.

 

Dawid Nahajowski/TV Trwam News 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl