fot. flickr.com

[TYLKO U NAS] Prof. K. Pawłowicz: Tylko zwycięstwo PiS uratuje Polskę przed agresją zewnętrznego zbrodniczego lewactwa

Po konwencji Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i innych liberalno-lewicowych środowisk można wywnioskować, że w ich programie nie ma nic dla Polaków oraz Polski. Politycy opozycji podkreślają, że będą niezmiennie prowadzić politykę anty-PiS, jak mają w zwyczaju to robić. Nie przyniesie to jednak dobrego efektu dla naszego kraju – mówiła w felietonie na antenie Radia Maryja prof. Krystyna Pawłowicz, poseł na Sejm Rzeczypospolitej.

W sobotę największe partie w Polsce przedstawiły kandydatów do wyborów parlamentarnych.

– Kiedy inne partie przedstawiają swych kandydatów, włosy zaczynają się jeżyć na głowie. PO, PSL i reszta liberalno-lewicowych środowisk, także w sobotę na swojej konwencji, przedstawiały swych kandydatów, ale to, co zdaniem kierujących całą Koalicją Europejską miało być programem wyborczym dla Polaków, mogło przeciętnego Polaka wyborcę jedynie wystraszyć. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej i całego grupującego wszelkie lewicowo-liberalne patologiczne partie, z Polskim Stronnictwem Ludowym włącznie, konglomeratu o nazwie Koalicja Europejska, w czasie swojego wystąpienia w zasadzie powtarzał i odmieniał przez możliwe sytuacje, co opozycja zrobi z PiS-em i Jarosławem Kaczyńskim, prezesem Prawa i Sprawiedliwości oraz Polakami, jeśli wygra wybory – podkreśliła prof. Krystyna Pawłowicz, poseł na Sejm Rzeczypospolitej.

Koalicja Europejska w swoim programie wyborczym skupia się szczególnie na prowadzeniu polityki anty-PiS. W ich programie trudno znaleźć coś dla obywateli.

– Słyszeliśmy tylko: „Ukażemy PiS, rozliczymy, pozamykamy, wsadzimy do więzienia, zabronimy, postawimy przed trybunałem, nie pozwolimy itd.” To miały być kary dla Prawa i Sprawiedliwości, prezesa Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego za wprowadzanie w Polsce od 2015 roku prospołecznych i prorodzinnych reform, za ukrócenie złodziejstwa, za godną Polski i Polaków politykę zagraniczną, przekazywanie wszystkim Polakom środków z dochodu narodowego. To ma być kara za ,,500 plus”, wyprawki, 1100 zł, przywrócenie praw rodziców do dzieci, za ponowne obniżenie wieku emerytalnego Polakom do 60 i 65 roku życia, niezgodę rządu PiS na rewolucję seksualną w polskich szkołach i przedszkolach, za to, że odcięliśmy lewackie i antypolskie środowiska od istotnych środków budżetowych, które oni wykorzystywali i wykorzystują przeciwko Polsce, Kościołowi, naszej kulturze, tradycji, religii i przeciw młodzieży – mówiła prof. Krystyna Pawłowicz.

Na rynek polityczny weszła nowa partia pod mylną nazwą ,,Wiosna”.

– Niejaki pan Śmiszek – homoseksualista będący tzw. partnerem innego homoseksualisty, pana Roberta Biedronia, który za zagraniczne, niemieckie pieniądze tworzy partię pod mylącą – zwłaszcza dla osób starszych i młodzieży – nazwą „Wiosna”, właśnie oświadczył, że jeśli wygra wybory, to wprowadzać będzie w Polsce ,,małżeństwa homoseksualne”, tak aby w ciągu pięciu lat ich zawarcie było już możliwe. Mówił, że takie związki będą mogły adoptować cudze dzieci, a każdy będzie mógł dowolnie wybrać sobie płeć, homoseksualiści Śmiszek i Biedroń z partii ,,Wiosna” odgrażają się, że wprowadzą takie przepisy, że każdy, kto zagraża bezpieczeństwu homoseksualistów, lesbijek, transwestytów, zoofilów, nekrofilów, kazirodców, pedofilów itp. zostanie ukarany. Śmiszek mówił, że do więzienia pójdzie także prezes Jarosław Kaczyński za rasizm i nienawiść, do tych – jak podkreślił – wynaturzonych osób. Programem wyborczym, będzie zdaniem panów Śmiszka oraz Biedronia, ,,oswajanie Polaków” – w tym oczywiście dorosłych i dzieci – z homoseksualnymi wynaturzeniami – wskazała profesor.

Profesor Krystyna Pawłowicz zaapelowała o pójcie na wybory i mądre głosowanie.

– Musimy iść na te wybory (26 maja) i odrzucić programy zemsty i programy zastraszania oraz cofania Polski przez PO, PSL, a także te wszystkie różne ,,Wiosny” i podobne antypolskie fale chcące pociągnąć nas w przepaść – zakończyła poseł na Sejm RP.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl