fot. tv trwam

[TYLKO U NAS] Poseł A. Melak o blokadzie „500 plus” w Warszawie: Albo jest to sabotaż, albo nieumiejętna praca, która ma prowadzić prostą drogą do wzburzenia społeczności

Albo jest to sabotaż, albo nieumiejętna praca, która ma prowadzić prostą drogą do wzburzenia społeczności. Na wszystko są pieniądze, na wszystko wystarcza, ale tylko dla tych, którzy otrzymują „500 plus” tych pieniędzy zabrakło – powiedział poseł Andrzej Melak w programie „Polski punkt widzenia” w TV Trwam.

Warszawscy radni stanowią, zdaniem posła Andrzeja Melaka, oddanych wyborców Platformy Obywatelskiej, którzy działają na szkodę polskich rodzin.

– Warszawa ma prawie dziesięć tysięcy dobrze opłaconych urzędników, którzy stanowią armię głosujących na obecnego pana prezydenta i na radnych, którzy mają wielką przewagę w warszawskim samorządzie. Albo jest to sabotaż, albo nieumiejętna praca, która ma prowadzić prostą drogą do wzburzenia społeczności. Na wszystko są pieniądze, na wszystko wystarcza, ale tylko dla tych, którzy otrzymują „500 plus” tych pieniędzy zabrakło – oznajmił poseł Andrzej Melak.

Lista niepowodzeń Rafała Trzaskowskiego jest jednakże znacznie dłuższa.

– Tak, to jest cała seria. Gdy byłem radnym w Warszawie, budowano tę właśnie oczyszczalnię ścieków „Czajka” i chodziły takie słuchy, że podobnej klasy i wielkości oczyszczalnia w Istambule kosztowała około 180 milionów euro. Ta w Warszawie kosztowała 570 milionów euro, a jej jakość zostawia wiele do życzenia. Pan prezydent obecnie panujący w Warszawie nie ogarnia tylu dziedzin, które powinien w Warszawie ogarnąć: nawaliła oczyszczalnia ścieków, zepsuła się spalarnia, która nie pracuje prawie od roku, zatruwane jest wiele miejsc – wskazał gość TV Trwam.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl