fot. tv trwam

[TYLKO U NAS] Min. M. Woś o atakach na min. Z. Ziobro: To jest dowód skutecznego działania

To jest dowód skutecznego działania. Zbigniew Ziobro to nie jest człowiek, który spocznie na laurach i będzie zadowolony z tego, jak jest, tylko realnie – nie patrząc na swoje dobro i interesy, twardo przeciwdziała przestępczości poprzez niszczenie mafii VAT-owskich i wszystkich innych zorganizowanych grup przestępczych – powiedział minister Michał Woś w programie „Polski punkt widzenia” w TV Trwam.

Ostatnie dni to czas zmożonych ataków na ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. Przeciwko Prokuratorowi Generalnemu wypowiada się wiele osób o niepewnych powiązaniach ze światem przestępczym.

– To jest dowód skutecznego działania. Zbigniew Ziobro to nie jest człowiek, który spocznie na laurach i będzie zadowolony z tego, jak jest, tylko realnie – nie patrząc na swoje dobro i interesy, twardo przeciwdziała przestępczości poprzez niszczenie mafii VAT-owskich i wszystkich innych zorganizowanych grup przestępczych, włącznie z naprawdę wpływowymi przestępcami w białych kołnierzykach, którzy dzięki skutecznym działaniom prokuratury stracili miliardy złotych – wskazał gość TV Trwam.

Jedną z zatrzymanych osób jest „Król doplaczy” Jan S., który miał zlecić zabójstwo ministra sprawiedliwości.

– Był teraz zatrzymany i otrzymał konkretne zarzuty. „Król dopalaczy”, czyli ten, który nie dba właściwie o zdrowie dzieci i niszczy społeczeństwo. On zrobił zlecenie na blisko 100 tysięcy złotych na zdobycie głowy Zbigniewa Ziobry. To są realne koszty, które osoba bezkompromisowa ponosi za swoją działalność za to, że chce uzdrawiać polski wymiar sprawiedliwości, twardo walczyć z przestępczością – powiedział minister Michał Woś.

Oczywiście będą kolejne prowokacjezaakcentował polityk.

– Jest tak, że to są ludzie niezwykle wpływowi, przestępcy, mafiozi, którzy mają naprawdę duże wpływy w różnych środowiskach. Oni wykorzystają każdą sytuację, żeby albo skompromitować ministra, albo wprost wydać zlecenie o głowę ministra Ziobry. Oczywiście tam się toczy różnego rodzaju gra, bo ci przestępcy dostarczają i fabrykują pewne materiały, bo przecież te materiały, które były w internecie, to były sfabrykowane materiały wyjęte z konkretnych akt śledztw poszczególnych gangsterów. To pokazuje skuteczne i dobre działanie ministra, skoro przestępcy się go tak boją i chcą się prokuratura generalnego pozbyć – podsumował gość „Polskiego punktu widzenia”.

radiomaryja.pl

drukuj