[TYLKO U NAS] Mec. Z. Bogucki: Chrońmy nasze dzieci, bo one jak gąbka chłoną wiedzę, którą przekazują im nauczyciele czy starsi

W większości społeczeństwa, które ma powyżej 30 lat, ideolodzy LGBT nie wykonają praktycznie żadnych prac, ponieważ w pewnym wieku człowiek ma ustabilizowane swoje poglądy. Natomiast dzisiaj trwa walka o naszą przyszłość, czyli o nasze dzieci. Wydaje się więc, że ten ciężar został przeniesiony właśnie na tę płaszczyznę – powiedział w programie „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja mec. Zbigniew Bogucki. „Chrońmy nasze dzieci, bo one jak gąbka chłoną wiedzę, którą przekazują im nauczyciele czy starsi” – dodał  radny sejmiku województwa zachodniopomorskiego.

Jesteśmy w czasie, kiedy wyzwania związane z edukacją naszych dzieci są naprawdę duże – powiedział mec. Zbigniew Bogucki.

Mam nadzieję, że ta cała rewolucja światopoglądowa, która próbuje być w Polsce wprowadzona, zakończy się fiaskiem. Jednak próby jej wprowadzenia są wyraźnie widoczne zwłaszcza w tym roku. Popatrzmy na chronologię zdarzeń, począwszy od różnego rodzaju wystąpień środowisk LGBT, czy tym podobnych związanych z „tęczową rewolucją”, popatrzmy na to, jak ten temat – brzydko mówiąc – jest bardzo mocno grzany. Wydawałoby się, że po wyborach do Parlamentu Europejskiego totalna opozycja odrzuci ten temat, bo nie przyniósł jej rezultatów – Polki i Polacy uznali, że nie chcą takiej rewolucji i takich zmian – ale jak widać, opozycja nie wyciągnęła ze swojej klęski wniosków – podkreślił radny sejmiku województwa zachodniopomorskiego.

Pamiętamy tzw. Deklarację warszawską dot. wychowania dzieci. Były niestety w niektórych szkołach także „Tęczowe piątki”, w których chodziło o rzekome nauczanie o tolerancji – to działo się niestety bez wiedzy i zgody rodziców, co jest rzeczą absolutnie niedopuszczalną – dodał.

Mamy jakiś front walki – z jednej strony z Kościołem katolickim, jako strażnikiem wartości uniwersalnych, podstawowych i kardynalnych, a z drugiej strony jest niezmierna walka o „rząd dusz”. Nie ma co się oszukiwać, bo w większości społeczeństwa, które ma powyżej 30 lat, ideolodzy LGBT nie wykonają praktycznie żadnych prac, ponieważ w pewnym wieku człowiek ma ustabilizowane swoje poglądy. Natomiast dzisiaj trwa walka o naszą przyszłość, czyli o nasze dzieci. Wydaje się więc, że ten ciężar został przeniesiony właśnie na tę płaszczyznę – zwrócił uwagę gość Radia Maryja.

Nie mam wątpliwości co do tego, że w najbliższej przyszłości – w najbliższych tygodniach czy miesiącach – będzie kontynuowana walka o to, żeby pozyskać dzieci dla tzw. ideologii tolerancji – kontynuował mec. Zbigniew Bogucki.

W istocie ta ideologia z tolerancją nie ma wiele wspólnego, bo te środowiska wypowiadają się w taki oto sposób: „Jeżeli chodzi o nasze prawa, to musicie ich przestrzegać, a jeżeli chodzi o wasze prawa – np. o prawa osób wierzących – to to już musi ustąpić przed naszymi prawami” – to jest taki sposób rozumowania Kalego – „Kali bić – to dobrze, a jak Kalego bić – to źle” – mówił radny sejmiku województwa zachodniopomorskiego.

Chrońmy nasze dzieci, bo one jak gąbka chłoną wiedzę, którą przekazują im nauczyciele czy starsi – zaapelował gość „Aktualności dnia”.

Poszczególne samorządy, w których rządzi totalna opozycja albo rządzą osoby, które ukrywają się za jakąś fasadą tzw. samorządowców bezpartyjnych, a w istocie popierają wszystkie ruchy, które są wykonywane przez środowiska lewicowe, te wszystkie podmioty będą starały się ze wszystkich sił dotrzeć do naszych dzieci i przekonywać je, że ta ideologia, ten sposób postrzegania świata, w którym te rzeczy, które są z natury rzeczy poza normą – bo to trzeba jasno powiedzieć – są normalne – powiedział mec. Zbigniew Bogucki.

Całość programu można odsłuchać [tutaj].

RIRM

drukuj