[TYLKO U NAS] Ks. prof. D. Oko: Genderyści w Niemczech uczą dzieci, jak korzystać z domów publicznych

Miałem okazję przyjrzeć się temu w Niemczech. Z pierwszej ręki wiem, jak wygląda genderyzm w szkołach niemieckich. W podręczniku o pedagogice seksualnej jest jednostka lekcyjna pt.: „Nowy burdel dla wszystkich”. To ćwiczenie jest przewidziane dla dzieci powyżej 15 roku życia. Polega ono na tym, że dzieci otrzymują plan domu publicznego, który został poddany renowacji. Mają zaprojektować ten dom publiczny tak, żeby każda orientacja była zadowolona – powiedział w „Rozmowach niedokończonych” ks. prof. Dariusz Oko. Przytoczył on przykłady, czego nauczać mogą genderyści w polskich szkołach i zaprezentował przykłady ze szkół niemieckich.

Co jakiś czas w mediach, samorządach czy programach edukacyjnych pojawia się wzmożona fala ideologii gender. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w Warszawie.

– Genderyzm jest powiązany z marksizmem. Te same osoby, które głosiły marksizm, głoszą teraz genderyzm. Jest on pełną mutacją marksizmu i podobnie – jest z gruntu fałszywą teorią wyznawaną przede wszystkim przez ateistów, czyli ludzi, którzy już są w błędzie, odrzucając Boga. Tak fundamentalny błąd musi powodować następne błędy. Genderyzm jest kolejną ideologią ateistów, w której na miejscu Boga stawia się seks – podkreślił ks. prof. Dariusz Oko.

– LGBT, w którym na końcu zazwyczaj jest plus, ma jednoczyć wszystkie osobliwości seksualne, między innymi kazirodztwo, prostytucję czy pornografię. Według nich każde zachowanie seksualne jest akceptowalne. Jeżeli da się im palec, to wezmą całą rękę – dodał.

Co kryje się zatem za hasłami o ideologii gender w szkołach?

– Miałem okazję przyjrzeć się temu w Niemczech. Z pierwszej ręki wiem, jak wygląda genderyzm w szkołach niemieckich. W podręczniku o pedagogice seksualnej jest jednostka lekcyjna pt.: „Nowy burdel dla wszystkich”. To ćwiczenie jest przewidziane dla dzieci powyżej 15 roku życia. Polega ono na tym, że dzieci otrzymują plan domu publicznego, który został poddany renowacji. Mają zaprojektować ten dom publiczny tak, żeby każda orientacja była zadowolona. Mają zastanowić się, jak przyciągnąć ludzi do tego miejsca, ile powinno się tam płacić itd. Tak właśnie będzie to wyglądać w polskich szkołach, jeśli nie zatrzymamy tych maniaków seksualnych – zaznaczył ks. prof. Dariusz Oko.

– Celem tego ćwiczenia jest to, żeby dzieci zdobyły osobistą wolność korzystania z usług seksualnych, a także ofiarowywania tych usług, czyli korzystać z domów publicznych, a nawet sami tam pracować – wskazał.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl