fot. Tomasz Strąg

[TYLKO U NAS] J. Kaczyński: Dziękuję Radiu Maryja, że walczy od tylu już lat o to, żeby Polska się zmieniła

Dziękuję Radiu Maryja za to, że walczy od tylu już lat o to, żeby Polska się zmieniła. Radio Maryja przyczyniło się tą walką w ogromnym stopniu do tego, że dzisiaj Polska się zmienia, może się zmieniać dalej, może się obronić przed zagrożeniami, które są przed nami – akcentował prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas „Rozmów niedokończonych” w Radiu Maryja.

W środę lider partii rządzącej Jarosław Kaczyński był gościem Radia Maryja oraz TV Trwam. Podczas drugiej części „Rozmów niedokończonych” podziękował katolickiej rozgłośni za trud podejmowany w ramach kształtowania Polski.

– Dziękuję Radiu Maryja za to, że walczy od tylu już lat o to, żeby Polska się zmieniła. A były takie czasy, że w gruncie rzeczy było „samotną wyspą” na morzu polskich mediów. Były jeszcze jakieś maleńkie wysepki, ale zupełnie maleńkie. Radio Maryja przyczyniło się tą walką w ogromnym stopniu do tego, że dzisiaj Polska się zmienia, może się zmieniać dalej, może się obronić przed zagrożeniami, które są przed nami – podkreślił Jarosław Kaczyński.

Całość „Rozmów Niedokończonych” z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego, ministra Mariusza Błaszczaka oraz europosła Joachima Brudzińskiego dostępna jest [tutaj]

radiomaryja.pl

drukuj