fot. YouTube

[TYLKO U NAS] B. Nowak: Seksualizacja młodzieży zwraca ich uwagę w nieodpowiednim kierunku

Seksualizacja młodzieży zwraca ich uwagę w nieodpowiednim kierunku i karmi się treściami, które nie są adekwatne do ich wieku. Potem następuje problem, by dobrze funkcjonować w społeczeństwie – powiedziała w „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.

Niektóre samorządy finansują dodatkowe zajęcia w placówkach oświatowych. Ks. bp Marek Mendyk zaapelował o to, by rodzice sprawdzili, jakie zajęcia finansuje się w szkołach, do których chodzą ich dzieci.

– W Krakowie również mamy samorząd, który podjął działania w stronę seksualizacji dzieci. Mówi się o tym, że chce się zapobiegać większej liczbie ciąż u nastolatków. Zapomina się o tym, że wszelkie badania prowadzone na Zachodzie – tam, gdzie wprowadzono takie zajęcia – pokazują, że ciąż jest dużo więcej, występują choroby weneryczne, a młodzi mają problemy psychiczne – podkreśliła Barbara Nowak.

– Zwraca się ich uwagę w nieodpowiednim kierunku i karmi treściami, które nie są adekwatne do ich wieku. Potem następuje problem, by dobrze funkcjonować w społeczeństwie – wskazała.

A wszystko po to, by odciągnąć ich od podstawowej wartości – rodziny – dodała Barbara Nowak.

– Ta ideologia mówi o tym, żeby zniszczyć rodzinę, tradycyjne wartości, a to spowoduje, że ci ludzie, którzy będą biegali tylko za tą doraźną przyjemnością, nie będą zajmowali się takimi wartościami jak rodzina czy naród – powiedziała małopolska kurator oświaty.

Całość programu „Aktualności dnia” z udziałem Barbary Nowak można odsłuchać [tutaj].

RIRM

drukuj