fot. fot. twitter.com

Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego 

Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego. Akcję rozpoczęto po tym, jak ojciec dziecka zabrał je z miejsca zamieszkania około godz. 17.00 w środę. Według informacji policji, przed godz. 21.00 ojciec najprawdopodobniej odebrał sobie życie. Około północy matka dziecka zgłosiła zaginięcie syna.

Minister spraw wewnętrznych i administracji Elżbieta Witek, podkreśliła, że służby nie ustają w poszukiwaniach chłopca.

– Zaangażowane są w to bardzo duże siły i środki, nie tylko policji, ale także straży pożarnej i terytorialsów. Chciałabym przy okazji serdecznie podziękować wszystkim służbom, które znakomicie ze sobą współpracują. Sprawa jest dla nas priorytetowa. Chodzi o pięcioletnie dziecko i naprawdę robimy wszystko. Ciągle nie tracimy nadziei, nadzieja zawsze umiera ostatnia. Siły, jakie użyte są do poszukiwań chłopca są nadzwyczajne – tam są psy tropiące, drony, wszystkie służby, także miejscowa ludność wspomaga nasze służby – powiedziała minister Elżbieta Witek.

Policja apeluje, do osób, które w środę między 17.00 a 21.00 poruszały się na odcinku od Grodziska do Warszawy Okęcia bądź też w samym Grodzisku, aby przejrzały kamerki samochodowe.

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na nagraniach ze środy na szarą Skodę Fabię o numerze rejestracyjnym WGM 01K9.


Poszukiwany chłopiec jest ubrany w niebieską bluzę, niebieskie spodnie jeansowe i niebieskie trampki. Zdjęcie Dawida jest dostępne na stronie warszawskiej policji pod adresem: http://policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/50607,Poszukujemy-5-letniego-Dawida-Zukowskiego.html 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl