Trwa kolejne posiedzenie komisji śledczej ds. Amber Gold

W środę po godz. 10.00 rozpoczęło się drugie w tym roku posiedzenie sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold. Komisja ma przesłuchać tylko jednego świadka – Annę Skupną, prezes Sądu Apelacyjnego w Gdańsku.

Skupna będzie zapewne pytana o sprawę koordynacji i wymiany informacji między poszczególnymi sądami, zajmującymi się szefem Amber Gold Marcinem P.

O godz. 16.00 planowana jest też niejawna część posiedzenia komisji śledczej. Ma na niej m.in. odbyć się dyskusja na temat dotychczasowych wniosków wynikających z przesłuchań świadków – przedstawicieli organów ścigania oraz wymiaru sprawiedliwości.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl