Toruń: Kolizja ciężarówki wojsk amerykańskich

W Toruniu doszło dziś do kolizji drogowej z udziałem amerykańskich żołnierzy. Wojskowa ciężarówka uderzyła w tył samochodu jednej ze szkół nauki jazdy. Nikt nie ucierpiał. Sprawę zbada Żandarmeria Wojskowa.

Do kolizji doszło w lewobrzeżnej części miasta na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Andersa.

– Kierujący pojazdem ciężarowym wojska amerykańskiego, jadąc ulicą Andersa od ulicy Łódzkiej nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył pojazdu poprzedzającego – jadącego w tym samym kierunku. Ponieważ w zdarzeniu uczestniczył samochód wojskowy – materiały przekażemy do Żandarmerii Wojskowej w Toruniu – powiedziała PAP rzecznik toruńskiej policji podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Przedstawicielka policji potwierdziła, że wojskowy samochód uderzył w toyotę yaris – pojazd jednej ze szkół nauki jazdy.

„Nikomu nic się nie stało. Kierowca nie został na miejscu ukarany mandatem. Zadecyduje o tym Żandarmeria Wojskowa”.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl