fot. twitter.com

To już dzisiaj! W Toruniu rozpoczynają się kolejne urodziny Radia Maryja

Dwudzieste ósme urodziny obchodzi dziś Radio Maryja. Słuchacze z całej Polski i świata spotkają się dziś w Toruniu.

Program dzisiejszych uroczystości jest bardzo bogaty. Na pierwszym miejscu jak zawsze jest wymiar duchowy i wspólna modlitwa. O godzinie 12:15 medytacja pierwszosobotnia, o 12:30 różaniec ze słuchaczami. Następnie występy artystyczne.

– Będzie orkiestra marynarki wojennej z solistami, będą aktorzy scen polskich, pani Halina Łabonarska, pan Marcin Kwaśny, artyści będą się dzielić tym, co buduje nasza ojczyznę. Jesteśmy już po setnej rocznicy odzyskania niepodległości, więc będzie i okazja wysłuchania pięknych pieśni patriotycznych, piękny pieśni kościelnych – mówi ojciec Grzegorz Moj z Radia Maryja i Telewizji Trwam.

O godzinie 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Centralnym puntem uroczystości związanych z 28 rocznicą powstania Radia Maryja będzie uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem księdza arcybiskupa Wacława Depo, metropolity częstochowskiego. Wszystko odbywać się będzie w hali widowiskowo sportowej Arena Toruń przy ulicy Bema w Toruniu. Wszystkich, którzy nie mogli dziś przyjechać do Torunia zachęcamy do włączenia się we wspólną modlitwę i radowanie za pośrednictwem Radia Maryja i Telewizji Trwam.

TV Trwam News

drukuj