T. Poręba: Rządy PO-PSL zwijały i wyprzedawały Polskę

Rządy PO-PSL zwijały i wyprzedawały Polskę i w niezbyt właściwy sposób dbały o polski interes narodowy – powiedział szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba.

W trakcie konferencji prasowej polityk zaprezentował slajdy, na których zaprezentowano informacje mówiące m.in., że w czasie rządów PO-PSL zlikwidowano 988 placówek pocztowych.

Tomasz Poręba tłumaczył też, że kiedy współrządziło PSL, w naszym kraju sprzedano 1,8 mln ha ziemi, co z punktu widzenia bezpieczeństwa Polski nie powinno mieć miejsca.

To jest konferencja, która ma przypominać i mówić o tym, jak rządy PO-PSL wyglądały. W następnym tygodniu zaprosimy na kolejną tego typu konferencję, aby w tej kampanii Polacy – zanim oddadzą głos 21 października – pamiętali, jak w ich okolicy, powiecie, województwie, w skali całego kraju wyglądały rządy PO, które zwiały i wyprzedawały Polskę; rządy, które w moim odczuciu w sposób niezbyt właściwy dbały o polski interes narodowy – powiedział Tomasz Poręba.

21 października wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. 4 listopada odbędzie się druga tura wyborów samorządowych.

RIRM

drukuj