fot. czir.org

„Szlachetny Piątek” – kampania Centrum Życia i Rodziny w odpowiedzi na tzw. „Tęczowy Piątek”

W najbliższy piątek rusza nowa kampania Centrum Życia i Rodziny pod hasłem „Szlachetny Piątek”. To odpowiedź na tzw. „Tęczowy Piątek”, który promują środowiska LGBT. „Szlachetny Piątek” ma ukazać młodym takie wartości jak wierność, czystość i szlachetność.

Środowiska LGBT pod hasłem „Tęczowego Piątku” próbują manifestować swoje postulaty o charakterze politycznym i ideologicznym. Za tęczową flagą tylko pozornie stoją hasła o tolerancji. W praktyce to jeden z elementów szerokiej batalii, w której podejmowana jest cała agenda LGBT, począwszy od prawnej legalizacji związków osób tej samej płci, kończąc na adopcji dzieci przez takie pary.

„Tęczowy Piątek” – na co zwraca uwagę Centrum Życia i Rodziny – jest akcją, która ma za zadanie wpływać na dzieci. Stąd wymaga odpowiedzi tych, którzy wskazują, że to rodzice mają prawo wychować dziecko zgodnie ze swoimi przekonaniami.

„Szlachetny Piątek” ma w centrum stawiać takie wartości jak czystość, wierność i szlachetność serca. Dlatego organizatorzy akcji zachęcają, by w najbliższy piątek dzieci – zamiast tęczowych ubrań – założyły na siebie biały element garderoby, bądź przypięły do ubrania lub włosów biały detal. W ten sposób podkreślą te wartości, które są dla nich szczególnie ważne.

TV Trwam News

drukuj