fot. PAP/Mateusz Marek

Szef MSWiA wręczył odznaczenia państwowe przedstawicielom związków zawodowych policjantów

Szef MSWiA Mariusz Kamiński wręczył odznaczenia państwowe przedstawicielom związków zawodowych zrzeszających policjantów. W tym roku mija 30 lat od powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów.  

 

 

Minister Mariusz Kamiński powiedział, że przedstawiciele związków zawodowych są dla niego społecznymi doradcami. Dodał, że drzwi jego gabinetu są otwarte dla strony społecznej.

– Jest dla mnie niezwykle ważne, żebyśmy regularnie spotykali się i omawiali problemy; żebyśmy nie mówili, że nie ma problemów, bo one są i trzeba je szybko, na bieżąco rozwiązywać. Cieszę się, że część problemów, które odziedziczyliśmy, jest rozwiązana. Wiem i pamiętam, że mamy o czym rozmawiać i w najbliższym czasie będziemy rozmawiać, żeby kolejne problemy zostały rozwiązane w sposób skuteczny. Chcę złożyć deklarację przed wami – dla mnie przedstawiciele związków zawodowych są swego rodzaju społecznymi doradcami ministra spraw wewnętrznych – oznajmił Mariusz Kamiński.

W formacji służy około 100 tys. funkcjonariuszy. Policja w Polsce cieszy się zaufaniem aż 80 proc. społeczeństwa.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl