fot. Tomasz Strąg

Szef MON złożył życzenia świąteczne żołnierzom i pracownikom wojska

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak złożył w poniedziałek życzenia świąteczne żołnierzom i pracownikom cywilnym wojska. Podziękował im również za sumienną służbę i za to, że dzięki nim Polska jest bezpieczna.

„Z okazji Świąt pragnę podziękować żołnierzom i pracownikom cywilnym wojska za sumienną służbę, za to, że dzięki Wam nasza Ojczyzna jest bezpieczna” – napisał szef resortu obrony na Twitterze.

„W Nowym 2020 roku, życzę wszystkim zdrowia i pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym!” – dodał.

W życzeniach podkreślił, że wigilia Bożego Narodzenia to czas szczególny – czas spotkań z najbliższymi, refleksji i rodzinnego ciepła.

„Życzę Nam wszystkim, aby nadchodzące Święta upłynęły w spokojnej atmosferze, były pełne pojednania oraz wzajemnego zrozumienia. Niech będą momentem wytchnienia i wewnętrznej harmonii, przygotowania do wypełniania nowych obowiązków, wyzwań i realizacji marzeń” – napisał Mariusz Błaszczak.

Do życzeń dołączył spot „Służą i Życzą”, w którym żołnierze różnych rodzajów polskich wojsk, żołnierze sojuszniczych armii oraz szef MON składają życzenia świąteczne.

„Pamiętajmy o tych, którzy są na służbie, o żołnierzach, którzy z dala od bliskich, wypełniają zadnia, żeby Polska i Polacy byli bezpieczni” – powiedział min. Błaszczak w spocie przygotowanym przez MON.

„Życzę wszystkim spokojnych świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku” – dodał.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl