Szczecin: Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego wystąpi dziś dla Rodziny Radia Maryja

W Szczecinie dla Rodziny Radia Maryja wystąpi dziś Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Wydarzenie wpisuje się też w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Widowisko odbędzie się w operze na Zamku Książąt Pomorskich.

O godzinie 18.00 w operze na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie wybrzmią pierwsze dźwięki utworów Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Koncert jest wyrazem wdzięczności za modlitewny wkład oraz bezinteresowną posługę w biurach i kołach Radia Maryja.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego przygotował bogaty program dla widzów. Sala szczecińskiej opery wypełni się po brzegi. W koncercie wezmą też udział przedstawiciele rządu, m.in. minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

Wydarzenie transmitować będą Radio Maryja i TV Trwam.

Szczeciński koncert nie jest jedynym organizowanym dla Rodziny Radia Maryja. Już niebawem pojawią się informacje o kolejnych wydarzeniach, m.in. w Kielcach.

W najbliższą sobotę sympatycy toruńskiej rozgłośni będą mieli okazję wspólnie świętować w Toruniu na corocznym Dziękczynieniu w Rodzinie. 

RIRM

drukuj