fot. PAP/Albert Zawada

Synoptyk IMGW: Dziś bardzo ciepło i słonecznie; do 28 st. C

Dziś temperatura wyniesie od 23 st. C do 28 st. C, więc będzie bardzo ciepło – poinformowała synoptyk, Grażyna Dąbrowska. Dzień ma być bezchmurny, jedynie na wschodzie i południowym-wschodzie mogą pojawić się burze.

Jak przekazała synoptyk IMGW, dziś rano będzie słonecznie w całym kraju.

Dopiero z upływem dnia będzie przybywać chmur. Głównie na południu, na wschodzie i niewykluczane na krańcach zachodnich pojawią się przelotne opady deszczu – powiedziała Grażyna Dąbrowska.

Zaznaczyła przy tym, że na wschodzie i południowym-wschodzie mogą wystąpić burze z opadami deszczu do 10 mm.

Jak podkreśliła w godzinach przedpołudniowych będzie coraz cieplej. Na termometrach o godz. 10.00 zobaczymy od około 15 st. C. do nawet 20 st. C. Temperatura będzie wzrastać – w dzień ma być „bardzo ciepło”.

Temperatura w ciągu dnia wzrośnie nam od 23 st. C do 28 st. C, więc będzie bardzo ciepło. Tylko nad morzem i rejonach podgórskich Karpat od 18 st. C do 22 st. C. – dodała Grażyna Dąbrowska.

Wiatr będzie słaby i umiarkowany z kierunków północnych.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl