Świąteczne życzenia od premier Beaty Szydło

Niech ten świąteczny czas będzie pełen radości, wiary, uśmiechu i wzajemnej życzliwości – powiedziała premier Beata Szydło w opublikowanych na stronie internetowej kancelarii premiera życzeniach świątecznych. Jak dodała Boże Narodzenie to czas, „kiedy możemy zatrzymać się na dłużej”.

„Wszyscy czekamy na Boże Narodzenie, ten niezwykły czas, kiedy możemy zatrzymać się na dłużej i skupić na tym, co najważniejsze” – powiedziała premier.

Jak podkreśliła, kiedy „przychodzi na świat Chrystus razem z nim przychodzi do nas nadzieja i miłość”.

„Myślimy o tym, żeby być lepsi i żeby świat wokół nas zmieniał się na lepsze. Dzieląc się opłatkiem wierzymy, że kiedy jesteśmy razem wszystko dobrze się układa” – powiedziała szefowa rządu.

„Niech ten świąteczny czas będzie pełen radości, wiary, uśmiechu i wzajemnej życzliwości” – dodała.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl