Stolica: Wieczorem zmiany w organizacji ruchu w związku z Centralną Drogą Krzyżową

W związku z Centralną Drogą Krzyżową, która przejdzie w piątek wieczorem ulicami Starego Miasta w Warszawie, w tej części stolicy planowane są czasowe zmiany w organizacji ruchu.

Wierni wyruszą sprzed kościoła akademickiego św. Anny na Krakowskim Przedmieściu o godz. 20.00. Centralna Droga Krzyżowa przejdzie Miodową, Senatorską przez plac Teatralny, Wierzbową, plac Piłsudskiego do Krakowskiego Przedmieścia.

Autobusy linii 107, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503 i 518 będą jeździły objazdami, które zostały wytyczone głównie ulicami: Królewską, Marszałkowską i Al. Jerozolimskimi.

Krzyż poniosą m.in. księża, siostry zakonne, studenci, strażacy, wojsko i rzemieślnicy. Na zakończenie Centralnej Drogi Krzyżowej na placu Zamkowym słowo pasterskie do uczestników skieruje ks. kard. Kazimierz Nycz.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl