fot. PAP/EPA

Spotkanie w Pałacu Buckingham ws. przyszłej roli pary książęcej

Książe Harry i księżna Meghan mają się spotkać dziś z brytyjską królową Elżbietą II, aby przedyskutować przyszłą rolę pary książęcej.

To będzie pierwsze spotkanie królowej Elżbiety z wnukiem po tym, jak księże Harry ogłosił, że wraz z księżną Meghan chcą zrezygnować z roli wysokich rangą członków rodziny królewskiej. Za pośrednictwem Instagrama poinformowali, że chcą sami się utrzymywać oraz planują dzielić czas pomiędzy Wielką Brytanią a Kanadą.  Para nie konsultowała tego kroku z rodziną, co wywołało pewne rozczarowanie.

 

Królowa Elżbieta poleciła urzędnikom Pałacu znalezienie konkretnego rozwiązania. Teraz rozpoczną się rozmowy. Będą w nich uczestniczyć, oprócz królowej i księcia Harrego, także książę Karol oraz książę William. Pałac Buckingham podał, że rozmowy w sprawie przyszłej roli pary idą w dobrym kierunku. Nie oznacza to jednak, że podczas spotkania wszystkie kwestie zostaną rozstrzygnięte.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl