Spotkanie PKRD w Poznaniu

W Parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Poznaniu odbędzie się spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci.  O godz. 10:30 rozpocznie się przywitanie przybyłych grup.

Następnie Magda Buczek odmówi wspólnie z dziećmi modlitwę różańcową. Po niej, o godz. 11:00, sprawowana będzie Eucharystia, której będzie przewodniczył o. Piotr Dettlaff CSsR, opiekun PKRD.

Ks. Tomasz Kozica, wikariusz parafii Matki Bożej Bolesnej w Poznaniu, powiedział, że oprócz uroczystej Eucharystii, odbędą się również wystąpienia artystyczne dla dzieci.

– Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci  z Wielkopolski i nie tylko  na spotkanie Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci do parafii Matki Bożej Bolesnej w Poznaniu. Początek o godz. 10:30, chcemy bardzo serdecznie powitać wszystkie grupy. Potem wysłuchać naszej kochanej Madzi Buczek, pomodlić się dziesiątką różańca świętego. A godz. 11:00 rozpoczniemy Msze św. w waszych intencjach i waszych rodzin, której będzie przewodniczył o. Piotr Dettlaff CSsR. Następnie przejdziemy do naszej pięknej kaplicy gdzie odbędzie się spotkanie dzieci, które przygotowały część artystyczną, piękne przedstawienie, piosenki. Będzie także okazja, żeby posilić się czymś słodkim, wypić herbatę, podzielić się radościami w przeżywaniu wiary i ciągłego spotykania Pana Jezusa i Matki Najświętszej – powiedział ks. Tomasz Kozica.

22 czerwca  odbędzie się  już  XVI  Ogólnopolska Pielgrzymka Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci  na  Jasną Górę.

RIRM 

drukuj