fot. PAP

„Służyć Polsce, słuchać Polaków” – hasło PiS w wyborach do PE

„Służyć Polsce, słuchać Polaków” to hasło, z którym PiS idzie do europejskich wyborów. Prezes PiS-u Jarosław Kaczyński podczas oficjalnej prezentacji hasła wyborczego podkreślał, że Polacy wiedzą, jaka powinna być Polska i wiedzą, czego chcą.

Były premier na konferencji prasowej przekonywał, że Polacy chcą być słuchani. Zapewniał, że jego partia słucha obywateli, czego dowodem jest objazd Polski przez polityków PiS-u. To „zadanie najbardziej podstawowe”, politycy powinni je traktować jako priorytet – zaznaczył prezes PiS-u.

Polacy chcą zabezpieczenia rodzin, pracy, służby zdrowia na właściwym poziomie, bo to daje spójność narodu i jego moc.  Przede wszystkim daje przeświadczenie, że Polakom się służy i że się ich słucha. (…) Stąd nasze hasło: „Służyć Polsce, słuchać Polaków”. Z tym hasłem idziemy do wyborów, bo to jest dzisiaj najważniejsze – mówił Jarosław Kaczyński.

Dziś o północy mija termin zgłaszania list kandydatów na europosłów. Do wczorajszego wieczora pięć komitetów zyskało prawo zarejestrowania list wyborczych we wszystkich okręgach bez konieczności zbierania dalszych podpisów.

RIRM 

drukuj