Seremet: w poniedziałek więcej informacji ws. afery taśmowej

Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga w poniedziałek przekaże więcej informacji dot. śledztwa ws. afery taśmowej – zapowiedział prokurator generalny Andrzej Seremet. Treść nagrań opublikował „Wprost”.

Prokurator Generalny pytany, czy będzie to informacja o nowych zarzutach i zatrzymaniach w tej sprawie odparł: „nie chciałbym uprzedzać”. „Śledztwo rzeczywiście zatacza coraz szersze kręgi, dowiadujemy się o nowych wątkach” – powiedział.

Dziś jeden z dzienników napisał, że biznesmenów Marka Falentę i Krzysztofa Rybkę obciążają zeznania Łukasza N. – pracownika jednej z restauracji, gdzie dokonano podsłuchów. Według gazety biznesmeni dali kelnerowi sprzęt do podsłuchiwania i chcieli nagrywać rozmowy biznesmenów.

Dziennik napisał, że prokuratura bada historię biznesową Falenty i osób z nim związanych – jeśli znajdzie podejrzane transakcje, może mu postawić zarzut zarabiania na giełdzie dzięki nielegalnie zdobytym informacjom, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl