Rusza poranne pasmo informacyjne w TV Trwam

Od dziś w TV Trwam rusza poranne pasmo informacyjne. „Informacje Dnia” na żywo, emitowane będą o godz. 8.00, 10.00 i 12.00, a w nich  wiadomości z życia Kościoła, kraju i zagranicy. W ramach pasma informacyjnego przewidziane są również wejścia na żywo z Sejmu.

Z nowego studia w Toruniu po każdym wydaniu wiadomości na cztery dni podane zostaną informacje o pogodzie dla Europy, Polski i poszczególnych regionów.  Już wkrótce o poranku w TV Trwam ruszy także program na żywo „Rozmowa dnia” – czyli relacje, komentarze i analizy najważniejszych wydarzeń.

 

Telewizja Trwam już od 10 lat służy Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie. Przez te wszystkie lata katolicka stacja nieustannie przełamuje monopol tzw. mainstreamowych mediów. Dzięki konsekwentnej i odważnej postawie cieszy się ogromną liczbą widzów – czego doskonałym przykładem jest ponad 2,5 mln podpisów przeciwko wykluczaniu tego katolickiego nadawcy przez KRRiT oraz wielotysięczne manifestacje w blisko 180 miejscowościach w Polsce i na świecie.

Obecnie TV Trwam jest dostępna w niekodowanym przekazie satelitarnym, w sieciach kablowych i Internecie. Stacja jest już przygotowana do nadawania na multipleksie cyfrowym. Przypomnijmy KRRiT dopiero w drugim konkursie wydała decyzję o przyznaniu katolickiej stacji licencji na cyfrowe nadawanie naziemne.

Najprawdopodobniej będzie to możliwe dopiero pod koniec kwietnia przyszłego roku kiedy to TVP zwolni miejsca na MUX1.

RIRM 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl