fot. Zespół Prasowy CBŚP

Rozbito gang zajmujący się nielegalnym hazardem

Służby rozbiły gang zajmujący się prowadzeniem nielegalnych gier hazardowych. Zatrzymano 13 osób. Według śledczych grupa działała od stycznia 2021 roku i mogła osiągnąć co najmniej dwa miliony złotych zysku.

Funkcjonariusze policji działali na terenie Szczecina, Stargardu i Siedlec. Zlikwidowali siedem nielegalnie działających punktów gier hazardowych. Zajęli 41 komputerów do gier oraz trzy automaty, tzw. owocówki. W kilku lokalizacjach znaleziono też środki odurzające i psychotropowe.

Zatrzymane zostały dwie osoby podejrzane o kierowanie grupą, a łącznie w tej sprawie trzynaście. Wszyscy zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Jeden z podejrzanych został tymczasowo aresztowany, a pozostali zostali objęci zakazem opuszczania kraju i policyjnym dozorem.

Trzy osoby spośród zatrzymanych były poszukiwane listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Według śledczych grupa działała od stycznia 2021 roku i mogła osiągnąć co najmniej dwa miliony złotych zysku.

Za organizowanie nielegalnych gier hazardowych grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl