„Różaniec Do Granic Nieba” – narodowa mobilizacja w intencji obrony życia

W Polsce w niedzielę rusza modlitewny szturm w postaci inicjatywy: „Różaniec Do Granic Nieba” to narodowa mobilizacja w intencji obrony życia, która potrwa do 8 listopada.

Sami nie dajemy sobie rady i jak powietrza potrzebujemy pomocy od Pana Boga. Dlatego rusza modlitewna akcja w obronie życia.

– „Różaniec Do Granic Nieba” jest narzędziem danym przez Pana Boga nam na ten moment, na te czasy. Jeśli wszyscy chwycimy różańce do dłoni i będziemy się głęboko modlić, to możemy zmienić bieg historii, możemy zmienić wszystko przez modlitwę i pokutę za grzechy – poinformował Maciej Bodasiński, współorganizator inicjatywy.

Dlatego od 1 do 8 listopada nie wypuszczajmy z rąk różańców. Zachęcają organizatorzy akcji.

– Wszystkich zapraszamy do udziału w akcji „Różaniec Do Granic Nieba. Proszę przekazujcie to wezwanie, gdzie tylko możecie, wyświetlajcie na murach domów, na portalach społecznościowych, wysyłajcie e-mailem tak, żeby w krótkim czasie miliony ludzi dowiedziało się o tym, że mobilizujemy się do modlitwy – zaapelował Maciej Bodasiński.

Wszystkie informacje dotyczące akcji można znaleźć na stronie internetowej różaniecdogranic.pl. Znajduje się tam również tekst specjalnie przygotowanej modlitwy [zobacz tutaj]. Czasu jest mało, a sytuacja jest bardzo trudna, dlatego każda pomoc będzie na wagę złota dla obrony ludzkiego życia.

RóżaniecDoGranicNieba

TV Trwam News

drukuj