Red. A. Stelmasiak: PiS musi znaleźć takie rozwiązanie, aby odebrać Lewicy komisję rodziny

Prawo i Sprawiedliwość musi znaleźć takie rozwiązanie, w którym zabierze sejmową komisję rodziny Lewicy – mówił w rozmowie z redakcją TV Trwam red. Artur Stelmasiak z tygodnika „Niedziela”.

Widać było, że w samych szeregach PiS było wielkie oburzenie tą decyzją – podkreślił red. Artur Stelmasiak.

– Myślę, że 80- 90 proc. posłów tej partii nie zgadzało się z tym, próbowało tłumaczyć, ale taka była decyzja kierownictwa. I bardzo się cieszę, że kierownictwo się z tej decyzji wycofuje, ponieważ w międzyczasie wyszły na jaw różne wypowiedzi pani Biejat. W mediach społecznościowych były naprawdę skandaliczne wpisy obrażające nas chrześcijan, które się kwalifikują praktycznie na doniesienie do prokuratury – zauważył redaktor.

W skład sejmowej komisji rodziny oprócz Magdaleny Biejat weszło również dwóch przedstawicieli partii Wiosna.

– Ja sprawdziłem, kto jest w tej komisji oprócz pani Biejat. Są dwie osoby z partii Wiosna. Jedna pani, która uczestniczyła w czarnych protestach, była założycielką strajku kobiet w jakimś mieście. Kolejna osoba to jest starszy pan, rodowodem z PZPR – podkreślił rozmówca TV Trwam.

Oddawanie komisji rodziny w ręce SLD nie jest zbyt dobrym pomysłem – dodał red. Artur Stelmasiak.

– Generalnie, jeśli chodzi o życie i rodzinę, te dwa ugrupowania – SLD i PiS – wydawało się, że są na przeciwległych biegunach – zaznaczył publicysta tygodnika „Niedziela”.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl