fot. pixabay.com

RCB: We wtorek z wychłodzenia zmarły 3 osoby

We wtorek z wychłodzenia zmarły 3 osoby – przekazało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Łącznie od 1 listopada ubiegłego roku Komenda Główna Policji odnotowała 24 zgony z tego powodu.

Nie odnotowano jednak ani jednej śmierci w wyniku zatrucia tlenkiem węgla. Według statystyk Państwowej Straży Pożarnej od 1 października w ten sposób zginęło 27 osób.

W mediach społecznościowych RCB przypomina, by w czasie mrozów ubierać się stosownie do pogody, reagować na osoby potrzebujące pomocy, nie rozgrzewać się alkoholem oraz zadbać o zwierzęta.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl