fot. PAP/Darek Delmanowicz

RCB: w poniedziałek jedna osoba zmarła w wyniku wychłodzenia

W wyniku wychłodzenia w poniedziałek zmarła jedna osoba – poinformowało we wtorek Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. RCB zaapelowało, by nie być obojętnym i w przypadku, gdy ktoś potrzebuje pomocy dzwonić na numer alarmowy 112.

„Wczoraj jedna osoba zmarła z powodu wychłodzenia. Nie bądź obojętny! Zadzwoń pod nr alarmowy 112, gdy widzisz, że ktoś potrzebuje pomocy. #zima #pogoda #bezpieczeństwo” – podało we wtorek na Twitterze Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. RCB jednocześnie zaapelowało, by ubierać się stosownie do pogody.

Łącznie – od 1 listopada ubiegłego roku – w wyniku wychłodzenia zmarło 18 osób.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl