fot. PAP/EPA

Rada miasta Mariupola: Rosjanie próbowali wedrzeć się do miasta korytarzem humanitarnym

Rosjanie próbowali wedrzeć się do miasta korytarzem humanitarnym w trakcie ewakuacji ludności cywilnej – poinformowały we wtorek na Telegramie władze Mariupola.

„Po raz kolejny okupant zademonstrował swoją podłość, próbując wedrzeć się do miasta właśnie w momencie zorganizowania korytarza humanitarnego dla ludności cywilnej starającej się opuścić oblężony Mariupol” – napisały władze położonego nad Morzem Azowskim Mariupola.

Na Telegramie rady miejskiej zamieszczono nagranie wykonane przez ukraińskiego drona nad autostradą Milekin, która miała stać się drogą ewakuacji mieszkańców ostrzeliwanego miasta.

„Umowy z okupantem nie mają sensu i mogą prowadzić do jeszcze większej liczby niewinnych ofiar” – napisano.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl