fot. facebook.com

R. Winnicki w Sejmie: Dokonuje się inwazja imigrancka, a Polska jest dzisiaj najbardziej otwartym na imigrację państwem Europy

Na Polskę dokonuje się inwazja imigrancka – tak olbrzymi napływ imigrantów do naszego kraju określił dziś z sejmowej mównicy poseł Robert Winnicki. Prezes Ruchu Narodowego wzywał do podjęcia debaty nad tym problemem.

– Polska doświadcza zalewu przybyszów z Ukrainy, Chin, Bangladeszu, Indii, Uzbekistanu. Mowa jest o sprowadzaniu milionów Filipińczyków. Taka jest prawda. Państwo, którzy rządzą oszukali wyborców. Państwo obiecywali – żadnych imigrantów, a dziesiątki tysięcy tylko z państw Azji Południowo-Wschodniej wjeżdżają co roku za waszych rządów – mówił poseł Robert Winnicki.

Prezes Ruchu Narodowego zarzucił wojewodom, mianowanym przez obecny rząd i podległym szefowi MSWiA Joachimowi Brudzińskiemu, że masowo wydają oni zezwolenia na pobyt i na pracę w Polsce przybyszom ze Wschodu.

– Dokonuje się inwazja imigrancka, a Polska jest dzisiaj najbardziej otwartym na imigrację państwem Europy. To przez Polskę wjeżdżają muzułmanie, wjeżdżają ludzie z całej Azji, a premier Morawiecki podpisał deklarację z Marrakeszu. Potrzeba poważnej debaty. Sejm musi nad tym debatować – apelował poseł Winnicki.

TV Trwam News/RIRM

drukuj