R. Terlecki: Na przełomie sierpnia i września PiS może przedstawić swój program wyborczy

Na przełomie sierpnia i września Prawo i Sprawiedliwość może przedstawić swój program wyborczy – zapowiedział w rozmowie z Telewizją Trwam wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Listy wyborcze są już właściwie gotowe. Dokonują się już tylko kosmetyczne zmiany.

 Listy są właściwe gotowe – powiedział Ryszard Terlecki.

 – Czekamy na ogłoszenie terminu wyborów przez pana prezydenta. Jeszcze jakieś drobne zmiany się dokonują. Są one raczej takie kosmetyczne i na niższych miejscach na listach. Także jesteśmy przygotowani i czekamy na rozpoczęcie kampanii – wskazał wicemarszałek Sejmu.

Program też już jest gotowy – dodał.

 – Pracowaliśmy nad nim, jest napisany. Przedstawimy go na przełomie sierpnia i września, kiedy naprawdę rozkręci się już kampania wyborcza. Priorytety są zawsze te same, czyli rozwój gospodarczy, który ma się przekładać na poziom życia obywateli. To jest nasz główny priorytet – zaznaczył Ryszard Terlecki.

 

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl